15 грудня учні нашої гімназії взяли участь у заході, присвяченому підбиттю підсумків конкурсу дитячих  робіт про маму, тата, рідний край та Україну. Конкурс мав символічну назву «Мирна Україна» і був заснований Благодійним фондом Людмили Русаліної «Разом». На конкурс було представлено більше ніж 1200 робіт, тому особливо приємно, що 10 моїх учнів прийняли в ньому участь  і не просто прийняли, а зуміли передати в своїх малюнках ті відчуття мирного життя, про яке зараз можуть мріяти діти Донецької області – краю, де ще чотири роки тому жила  і я. Дитячі мрії, передані в малюнках, обов’язково здійсняться, я в це вірю, як вірю в те, що Україна знову буде єдиною!

Для мене цей конкурс мав особливе значення…

17 грудня  2014 року я почала працювати в гімназії. Тоді я була  людиною «звідти». Саме тут вперше повірила в неймовірну силу Святого Миколая: захищають та турбуються про нездолених небайдужі до чужої біди люди. Ніколи не думала, що маючи домівку, престижну роботу, велику сім’ю, буду «нездоленою» в своїй рідній країні.  Не всі почуття вдячності (які були і є зараз у моєму  серці)  колегам, батькам і учням за підтримку, створення побутових умов та, найголовнішу якість всіх- людяність, можна передати словами, тому намагаюсь своєю роботою  доводити кожен день:  хоч я родом із Донбасу, але я – українка, яка любить свою країну і вчить любити її своїх учнів.

Вірю, скоро слова «Мирна Україна» будемо писати  без лапок, бо Україна дійсно стане мирною.

Вітаю всіх моїх маленьких художників з участю у такому конкурсі. Мої вітання Дані Щепачовій, яка отримала Спеціальний приз і грошову винагороду. Сподіваюсь, що це тільки початок ваших великих досягнень у житті.

Ірина Березанчук,
класний керівник 4-А класу Золотоніської гімназії імені Скляренка

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).