Творчо насиченим видався для золотоніських митців кінець листопада. Спершу таланти міського Будинку Культури порадували слухачів прем’єрою пісні у власному аранжуванні. Для народного аматорського жіночого вокального ансамблю “Лебідка” ця відома народна пісня-веснянки “Вербовая дощечка” –  це перший подібний досвід.

Талановита керівниця гурту Таісія Камша так вдало розкриває співочі голоси дівчат, що  залишається лиш зачаровано слухати творіння, а звукорежисура Сергія Камши огортає дівчат неймовірним звучанням.

Нещодавно ж Україна, як відомо, святкувала День Андрія Первозваного. За народними повір’ями у ніч на Андрія всі українські жінки і незаміжні дівчата перетворювалися на “чарівниць”, вважалося саме тоді можна дізнатися про свою долю та ім’я свого судженого. За традиціями, дівчата ворожили, просили апостола Андрія дати їм хорошого нареченого та молилися про щасливий шлюб.

Із цієї нагоди солістки народного аматорського гурту “Black List” Анна Ярешко і Маргарита Лазарєва вирішили нагадати про українські звичаїв черговим відеокліпом. Оператор – Кристина Шевченко. Режисура та монтаж від згаданої вище Маргарити Лазарєвою та зведення звуку від Сергія Камші виводить дівочий спів на новий рівень.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).