Святкування Дня молоді продовжив вечір живої, вуличної музики.

Заступниця міського голови Маряна Ніщенко є ініціатором проведення свята в новому форматі, а працівники міського відділу культури втілили цю ідею в життя. Адже ми завжди прагнемо йти в ногу з часом. Молодь будує майбутнє нашої держави. Новий формат – нові емоції. Цей суботній вечір для золотонісців був, як ніколи, насиченими та цікавими. Зібрались талановиті виконавці та поціновувачі музики. Живий звук і живі емоції створювали дружню атмосферу, змушували танцювати та підспівувати присутніх. Щоб не провокувати скупчення містян та гостей, вуличні музики були розташовані на різних шести локаціях. Ті, кому до вподоби звуки акордеону та баяну знаходилися поруч з пам’ятним знаком “Танк”.

Поціновувачі скрипки розташовувалися біля фонтанів.

Звуки саксофону звучали на площі “Героїв майдану”.

По новому зазвучала гітара на фоні троянд. А на площі перед Торговим центром та в парку ім. Т.Г. Шевченка підспівували ті, кому до вподоби солісти Будинку культури.

Тим часом біля Торгового центру спеціалісти служби у справах сім’ї, молоді та спорту спільно із правозахисниками Центру безоплатної правової допомоги організували тестування на знання Основного закону – Конституції України.

Було визначено переможців, котрі отримали сертифікати на відпочинок у екстрим-таборі «Максимум», який зможуть відвідати після завершення карантину.

Музичним мистецтвом насолоджувалися всі охочі впродовж 30 хв. Новий формат проведення Дня молоді всім дуже сподобався. Є перспектива започаткувати ще один фестиваль, котрий згуртує молодь та ще більше прославить наше місто.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).