Чимало містян цікавить в якому режимі працюватимуть заклади культури за умов карантину. Пояснює заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко.

З 27 червня 2020 року, саме на День Молоді та конституції України ми розпочнемо відроджувати концертну діяльність міських закладів культури після тримісячного карантину. Розпочнемо святкування фестивалем Вуличної музики. З метою убезпечення глядачів та артистів, згідно з нормами карантинних обмежень, захід буде розбито на локації. Від алеї троянд і до торгівельного центру, а також перед входом до парку культури звучатиме різножанрова музика.  Захід розпочнеться 27 червня о 19:30 і буде тривати до півгодини, аби уникнути скупчення. Також під час вечора вуличної музики, на площі перед торгівельним центром, Молодіжний Клуб Журналістики та ЦБПД (Центр безоплатної правової допомоги) проведуть конкурс-опитування на тему: «Знання Конституції України», по завершенню оголосять переможців, котрі отримають сертифікати на відвідування Екстрим-табору «Максимум».

З 28 червня розпочне свою роботу вуличний кінотеатр. До Дня Конституції України з 21:00-22:00 відбудеться показ документального фільму про знаменну подію. Надалі вуличний кінотеатр працюватиме в середу та п’ятницю, плануємо показ фільмів виключно українських режисерів. З метою популяризації українських авторів.

Щопонеділка та четверга на головній площі міста гратиме муніципальний оркестр. Розуміючи, що містяни втомилися від буденності і прагнуть культурно відпочивати, намагатимемося оновити культурно-мистецьке життя міста. Працівники МБК підготували черговий сюприз для золотонісців  на День Конституції. Вперше спробували своїми силами відзняти та змонтувати справжній кліп. Побачити його ви зможете в цю неділю. Буквально вчора черговий відеоролик для користувачів соцмереж відзняли до свята Івана Купала.

Посадовиця наголосила, що в країні відбулося не скасування, а лише пом’якшення карантинних заходів. “Я наполегливо прошу усіх продовжувати дотримуватись заходів безпеки під час карантину. Це  – здоров’я ваше та ваших близьких. Карантин не скасовано, а продовжено. Є лише певні пом’якшення, в умовах яких ми маємо вчитись жити та діяти відповідально”, – зазначила Мар’яна Ніщенко

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).