Для дітей, які потребують нашої особливої підтримки та турботи, проведено святковий квест до Дня захисту дітей. Відбувся він у рамках молодіжного проекту «Розвиваємось разом», що реалізовується у місті за підтримки обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту та у партнерстві зі службою у справах дітей, молоді та спорту та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Волонтерами проекту виступили учасники МГО «Центр розвитку молоді» та молодіжного клубу журналістики.  Долучилися до заходу представники Золотоніського відділу поліції – старший інспектор Анна Шульга та інспектор Олександр Гуліч. Вона розповідали про безпеку дітей в літній період та провели цікаві вікторини. Діти могли поспілкуватися з поліцейськими, дізнатися про їх роботу та сфотографуватися.

Також на дітей чекали активності від міського центру безоплатної правової допомоги. Спеціаліст центру Тетяна Жалобна провела правоосвітні конкурси та конкурс малюнку на асфальті «Права очима дітей».

Після завершення заходу всі учасники отримали солодкі подарунки та призи від служби у справах дітей, молоді та спорту та центру безоплатної правової допомоги.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).