Золотоніська міська первинка продовжує вдосконалюватися і спрощувати доступ жителям міста і району до медицини, всіляко підлаштовуючи та варіюючи для зручності перелік актуальних послуг.

Як повідомляє видання Золотоноша.City, у міській амбулаторії №2, що розташована по вул. Благовіщенська, 87, відкрили перев’язувальний кабінет. Відтепер, щоб зробити нескладні хірургічні маніпуляції не обов’язково йти до центральної лікарні. У новоствореній кімнаті проводитимуться спостереження за обробка легких побутових ран, спостереження за післяопераційними ранами, невеликі оперативні втручання.

— Дістати кліща, зняти шви, обробити післяопераційні рани, пролікувати фурункул, обробити опіки чи почистити гнійні рани – це ті медичні послуги, які персонал може надати на місці, – детально розповідає про важливість і перелік послуг кабінету в районі школи №6 очільник міської первинки Олександр Прокопчук.

В амбулаторії №2 відкрили перев’язувальний кабінет

Алгоритм дій для золотонісців простий: у першу чергу пацієнт зі скаргою звертається до свого сімейного лікаря. Саме медик вирішує ступінь тяжкості й місце надання допомоги: чи можливо все зробити на місці чи варто звернутися до вузького спеціаліста.

За словами Олександра Сергійовича, нещодавно медики Центру пройшли навчальний тренінг про правила догляду за ранами. У планах амбітної первинки – вдосконалювати знання сімейних лікарів у цьому напрямку.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).