Згідно із рішенням виконавчого комітету Золотоніської міської ради з метою запобігання поширенню на території міста COVID-19,  у період з 27 квітня до 3 травня у Золотоноші комунальники проводили обробку дезінфікуючими засобами місць загального користування, об’єктів благоустрою, дитячих майданчиків, лавок у парках, скверах та на центральній площі.

Також, згідно із розпорядженням керівника робіт із ліквідації НС, продовжують здійснювати обробку під’їздів, сходинок і тамбурів у багатоповерхівках, які стоять на обслуговуванні ПП УК “Янтарь”. Санбригади місцевої служби з благоустрою за додатковими заявками дезінфікують під’їзди ОСББ та ЖБК.

УЖКГ на своїй сторінці у Facebook інформує про проведені роботи протягом останнього тиждень.

У місті комунальники завершили роботи із заміни та налаштування світлофорів. Встановили нові сучасні світлофори з LED-лампами, як для водіїв, так і для пішоходів.

За останній тиждень утримувачі доріг ПрАТ “ЗолотоношаРембуд” здійснили поточний ямковий ремонт вулиць Січова, Піддубного та Гончара, а також відремонтували частину тротуару біля п’ятиповерхівки по Січовій. Ліквідували ямковість та облаштували пандуси для зручності пересування людей з особливими потребами та матусь з колясками. Золотоніські шляховики продовжують ремонтувати дорожнє покриття вулиць нашого міста.

На заміну тюльпанам, котрі відцвіли, комунальники розпочали висаджувати нові квіткові композиції, монтують навісні клумби, здійснюють комплекс заходів із благоустрою та прибирання міста.

Тим часом, незважаючи на всі заходи, які проводяться в місті, рекомендуємо містянам залишатися вдома. Бережіть себе і будьте здорові!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).