Незважаючи на бойові дії, які точаться в різних куточках країна, всі служби нашого міста не зупиняють своїх робіт. Про це повідомляє заступник міського голови Олександр Флоренко. За словами посадовця, команда міської ради робить все можливе, щоб інфраструктурні об’єкти продовжували своє штатне функціонування. Комунальники дотримуються графіків вивезення сміття, прибирають вулиці, відділ з озеленення готується до зустрічі весни. Аварійні бригади різних служб готові до проведення робіт в разі їх необхідності.

Також він додає, що окрім звичних задач, які зазвичай в цей період виконують наші комунальні підприємства, всі вони задіяні до підготовки спротиву та оборони нашої Золотоноші. Зокрема, мова йде про будівництво фортифікаційних споруд, риття окопів, підготовку необхідних матеріалів, тощо. Окрім цього, здійснюється координація дій з районною адміністрацією, правоохоронцями, теробороною, ЗСУ, формуються списки загонів самооборони береться участь в організації їх дій.

– Ми з Вами зараз проживаємо складні і темні часи. Але я дуже прошу всіх Вас не панікувати, гідно триматися, вірити в Україну та ЗСУ. Все буде добре! Ворога однозначно буде подолано! Бо з нами правда і з нами Бог! Слава Україні та слава Збройним Силам, – резюмував Флоренко.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).