Травень був насиченим в роботі житлово-комунального господарства міста. Протягом місяця підрядними організаціями та управлінням ЖКГ здійснювався комплекс робіт щодо забезпечення благоустрою, проведення ремонтних робіт на об’єктах інфраструктури та благоустрою.

Так за місяць комунальним підприємством “Міський водоканал” було проведено ряд робіт щодо забезпечення справності роботи систем водопостачання та водовідведення, вивезення сміття від багатоповерхівок та з кварталів міста.

?Поповнення автопарку комунальників.
http://zolo.gov.ua/nova-komunal-na-tehnika-rozpochala-robotu-na-vuly-tsyah-mista/

Також спеціалістами дільниці благоустрою пофарбовано лавки на алеї троянд та на площі Героїв Майдану. Здійснена висадка квітів на міських клумбах. Спільні із службовцями міськвиконкому посаджено більше 50 дерев та кущів.

?Прибирання міста продовжується.
http://zolo.gov.ua/uporyadkuvannya-tery-toriyi-mista/
http://zolo.gov.ua/pry-by-rannya-tery-toriyi-prodovzhuyet-sya/

Підрядною організацією ПрАТ “Золотоношарембуд” проводились роботи з ремонту дорожнього покриття. 29 травня були завершені всі роботи з облаштування нового асфальтового покриття на вулиці Нагірна та провулку Нагірному. Ремонт цієї вулиці був здійснений в рамка виконання програми “Золотоноша власними руками”

?Заасфальтовано ділянку поблизу піцерії “Viva” де в лютому сталася аварія на напірному колекторі системи водовідведення нечистот.
http://zolo.gov.ua/avarijny-j-remont/

Проведено підготовчі та частково виконано роботи з аварійного ямкового ремонту доріг вуличної мережі міста. Вул. Шевченка (від вул. Заводська до вул. Новоселівська), вул. Благовіщенська (від вул. Богунського до вул. Піддубного), вул. Черкаська відремонтована повністю.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).