11 лютого у Золотоніській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті відбувся міський семінар учителів біології з проблеми “Експериментальна робота на уроках біології”. У рамках семінару наші педагоги Новікова А.Г. та Ростанец В.В. ділилися досвідом використання STEM -технологій навчання та цифрової лабораторії EINSTEIN для компетентістного навчання біології. Аїда григорівна продемонструвала колегам можливості використання цифрового мікроскопа та документ-камери на різних етапах уроку. Учитель майстерно показала, як за домопогою сучасних засобів навчання можна не лише подати новий матеріал, але і вмотивувати школярів до вивчення предмета, перевірити знання, систематизувати їх, заощадивши при цьому час.

Валерій Валерійович Ростанець провів заняття юних науковців з використанням цифрової лабораторії Einstein. Десятикласники досліджували зміни, що відбуваються в організмі людини після фізичних навантажень. За допомогою спеціальних датчиків вони вимірювати пульс, досліджували частоту серцевих скорочень, будували кардіоргаму, вимірювали поверхневу температуру тіла людини до та після фізичних навантажень.

Учні 8 класу (класний керівник Короленко Н.Г.) показали виховний захід “Здоровим бути модно”. Приємно, що на семінарі панувала творча і дуже доброзичлива атмосфера. Ми вдячні методисту відділу освіти Новик Людмилі Віталіївні та вчителям біології міста за подароване нам тепло.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).