Сьогодні у Золотоношу у рамках багаторічної співпраці з обласною організацією «Діти Чорнобиля» завітав німецький благодійник, голова організації «Допомога дітям Чорнобиля» Ервін Кох. Він зустрівся і поспілкувався із директором територіального центру Людмилою Неліною, представниками міської влади Олегом Масло та Мар’яною Ніщенко.

За словами самого герра Коха за 24 роки спільної діяльності та візитів до нашого регіону він чудово навчився розуміти потреби  малозабезпечених сімей. Крім того, складна ситуація, в якій зараз перебуває наша країна, просто не може залишити його байдужим.

– Упродовж двох років наша організація у рамках програми “Сім’я – сім’ї” надає грошову допомогу дитині, яка перебуває на обліку у Вашому територіальному центрі. Міська влада відкрита до співпраці, а, отже, ми готові допомагати ліками дітям, які цього потребують.

Неоціненною допомогу німецької благодійної організації вважає очільниця Черкаської обласної організації «Діти Чорнобиля» Ольга Янчук.
– За час нашої співпраці було оздоровлено понад 200 постраждалих дітей, 4 дитини – прооперовано, 12 діток пройшли курс реабілітації, а 16 – обстеження. Оздоровити певну кількість дітей Ервін Кох запропонував і цього року.  Представники від влади, ознайомили благодійника із планами щодо спільної діяльності у оздоровленні дітей, розповіли про спільні Міжнародні проекти з іншими закордонними організаціями, ознайомили із діяльністю міста в цілому.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).