Сьогодні у Золотоноші запрацювали ще дві дитячі дошкільні установи – «Струмочок» та «Берізка». До першого садочка від батьків надійшло 52 заяви, до другого – 38. Цього ж дня у «Ялинці» відкриють ще одну, ясельну групу. Про це повідомило інтернет-видання Золтоноша.City.

10 червня, після послаблення карантинних обмежень, у місті відновив роботу єдиний дитячий дошкільний заклад «Ялинка». Бажаючих батьків віддати сюди своє чадо на початку червня було майже пів сотні. Стартували ж із 17 малят. Нині кількість діток, котрі відвідують «Ялинку», значно зросла.

За словами начальника Золотоніського міського відділу освіти Ольги Строкань, відвідувати ці дитячі садочки можуть і вихованці інших дошкільних установ. Кожен золотоніський садочок повністю укомплектований вихователями та обслуговуючим персоналом. Педагоги, котрі оформили відпустки у квітні, вже повернулися до роботи. Ті, хто не встиг використати свої відпочинкові дні повністю, може скористатися ними протягом літа. Але така умова допустима лише за потреби, тобто, коли настане необхідність у відкритті інших дошкільних установ.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).