18 березня, після введення жорсткіших карантинних заходів, у нашому місті припинили роботу усі торгові точки, окрім продуктових магазинів та маркетів. Ці заборонні обмеження поширили і для підприємців міського комунального ринку, що знаходиться у центрі, на вул. Обухова. Виняток тимчасово зробили лише для торговців продуктового ряду. Щоби убезпечити законсервовані павільйони, адміністрація КП «Золотоніський міський ринок» унеможливила доступ до них випадкових перехожих.

Побоювання директора ринку Тараса Супруна щодо незгоди підприємців про тимчасове закриття виявилися марними. 95% людей з розумінням віднеслися до заборони торгівлі.

– 21 березня ми повністю припинили роботу нашого комунального підприємства, – прокоментував Тарас Супрун. – Два контролери ринку пішли у планові відпустки, два залишаються на роботі. Їхні функції зараз носять контролюючий характер. 22 березня ми не допустили відкриття недільного ринку на вул. Благовіщенська. Працювали вже із 6 ранку. Ситуації з потенційними покупцями-продавцями виникали різні: від порозуміння – до невдоволення. Доброю підмогою стали місцеві правоохоронці. Через гучномовець вони вели роз’яснювальну роботу. Це було впливово і авторитетно. Ми їм дуже вдячні за співпрацю.

Біля ринку у звичному режимі працював лише хлібний кіоск. Тож найнеобхідніше – хліб, хлібобулочні вироби, сіль, крупи – люди мали змогу придбати. Тих, хто намагався таки реалізувати молоко, сир та яйця за межами ринку, з багажника авто чи на автобусні зупинці, поліціянти інформували про відповідальність: штраф від 1700 гривень. Тільки це діяло на людей, як холодний душ.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).