У Золотоноші від початку карантину було підтверджено 13 випадків захворювання на COVID-19

Останньою додалася жінка, яка працювала у Золотоніському психоневрологічному інтернаті, де було виявлено спалах інфекції. 14 червня з Черкаського лабораторного центру прийшов її результат, і він виявився позитивним, про це повідомляє інтернет-видання Золотоноша.City

Як повідомила директорка Золотоніського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Віра Антонова, наразі вісім золотонісців одужали, п’ятеро перебувають на лікуванні: одна – у стаціонарі, чотири – вдома. Одинадцять людей, які контактували з хворими, знаходяться на самоізоляції.

Працівники районної перинки кажуть, що нових випадків у селах Золотоніського району не зафіксовано. Кількість хворих залишилася сталою – 23 особи. Усі вони – підопічні психоневрологічного інтернату, що у Бакаївці.

Як вважають фахівці, коронавірус не демонструє ознак сезонності. Тому варто зазначити, що наступ спекотного літа не гарантує зниження ризиків зараження COVID-19. Послаблення карантинних обмежень та підвищення температурного режиму навколишнього середовища не є приводом для розслаблення в боротьбі з COVID-19, оскільки можливість зростання захворюваності зберігається.

З настанням літа накопичилася певна втома, люди звикли і перестають усвідомлювати небезпеку, яка все ще існує. Ця тенденція турбує, тому, що вірус нікуди не зник. Можливість інфікування зберігається.

Нехтування правилами карантину  є причиною збільшення кількості підтверджених випадків інфікування коронавірусом. Прикро, що не всі чітко усвідомили, що пом’якшення карантинних заходів – це не їх скасування.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).