23 червня 163 випускники отримали атестати про повну загальну середню освіту, серед них – 11 учнів були нагороджені золотими та 4  – срібними медалями за особливі досягнення у навчанні. Привітати випускників на головній площі міста зібралися вчителі, батьки, друзі, меценати, політики, спонсори та міська влада.

Віталій Войцехівським у вітальному слові побажав випускникам не шукати щастя у інших країнах та містах, а повертатися у рідну домівку, працювати на благо рідного міста та створювати європейську країну разом. Насамперед, міський голова нагородив директора гімназії імені Скляренка Любов Денисюк відзнакою Заслужений працівник освіти України та учителя ЗОШ № 3 Галину Сизько відзнакою Заслужений учитель України.

До вітального слова долучилася Людмила Русаліна – меценат, громадський діяч. Щиросердно гостя привітала не лише випускників, а й педагогів та батьків,  бажаючи кожному нових звершень та досягнень, миру та просторої життєвої стежки.  Окрім корзинок із солодощами, які вона презентувала медалістам, Людмила Володимирівна підготувала особливий подарунок – плашет для Васильчука Максима, учня спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій,  переможця всеукраїнських олімпіад.

Віктор Полозов – депутат обласної ради побажав кожному випускникові бути самодостатнім, а батькам – пишатися досяганнями своїх дітей. Віктор Олександрович цінним подарунком привітав учня спеціалізованої школи № 1 Віталія Возного, якого вважає лідером учнівської молоді. Вадим Гайович – депутат обласної ради зазначив, що випускники живуть в непростий час – час змін, саме тому побажав учням миру, витримки та віри у світле майбутнє. Власною депутатською премією Вадим Юрійович вирішив нагородити ученицю спеціалізованої школи № 1 Середу Юлію, яка склала усе ЗНО на 12 балів.

 

Опісля церемонії нагородження випускники дивували вокальними здібностями та хореографічними композиціями.  Щемливим видався і прощальний вальс. Площу заполонили гарні, творчі, відверті, граційні випускники 2018 року. Віримо, що дорога дорослого життя буде світлою та мирною. В добру путь, дорогі випускник!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).