Золотоніські школи відзначили Останній дзвоник.

Креативно, святково, драйвово, масово, феєрично – таким запам’ятається останній дзвоник учням спеціалізованої школи №1. Вчорашні одинадцятикласники, бравшись у стилізовані костюми, вмить набрали іншого вигляду. І хоча в рухах ще нуртує дитинство і бажання щось утнути, в очах – дорослість і виваженість: стали на порозі самостійного життя. Родзинкою свята стали випущені голуби та кульки в небо, а ще кольорове файєр-шоу. Чималенько сил і старань доклали творчі педагоги, тож свято вдалося на славу.

Жодних урочистостей, промов та “надутих щік”. Золотоніська спеціалізована школа інформаційних технологій №2 продовжує реформувати освіту та позбуватися радянських атавізмів, на яких виросло не одне покоління. Цього разу свої креативні ідеї колектив освітнього закладу втілив у справжню несподіванку для всіх своїх учнів, подарувавши дійсно незабутні враження від кінця навчального року. 

«Неймовірно, шалено, круто, неочікувано, неперевершено, різнокольорово» – саме такі епітети лунали на святі, що відбулося 24 травня. Здивовані були всі присутні, адже свято Останнього дзвоника розпочалося не з традиційної лінійки та напутніх слів, а з появи перед школою черкаських аніматорів. Команда Театру ведучих “Три КО” провела захід в атмосфері шаленого драйву, під час якого приголомшені були всі.

Несподіванку тримали в таємниці до останньої хвилини. Єдине прохання від адміністрації школи: класним колективам одягти футболки зі своїми кольорами, а вчителям – футболки, розмальовані 1 вересня їхніми ж учнями. В невимушеній атмосфері спершу пролунали нестандартні вітання випускників, відбулось вручення номінацій найкращим, а також танцювальні батли. Родзинка свята – справжня масова битва фарбами холі та величезний ді-джей Динозавр, якого точно не очікував побачити ніхто. 

Позитивно, поєднуючи інноваційні та давні шкільні традиції відзначили свято останнього дзвоника у ЗОШ 3

У дружному гімназійному колі зустріли свято й учні гімназії ім. С. Скляренка.

Тепло, по-домашньому гостинно і затишно пройшло свято Останнього дзвоника у школі №5. З успішним закінченням навчального року свою учнівську родину вітав директор Олександр Курило. Він вручив грамоти та відзнаки чималій армії школяриків, хто протягом року примножував імідж рідного закладу. Радо вітали учні та вчителі депутата міської ради Наталію Зеленську, яка завітала з подарунком – ноутбуком. Відчувалася постійна її опіка школою та вихованцями, вона на рівних спілкувалася з дітворою, котрі дарували їй букети квітів. Нових вагомих здобутків побажала колегам та школярам почесний директор Раїса Мотрич.
Чарівний вальс випускників, напутні материнські слова, рушникова батьківська дорога, прощання з класним керівником Лідією Пантіною – все це позаду. Дорога, довжиною в одинадцять років уже за плечима…

У ЗОШ 6 відбувся веселковий Останній дзвоник. Кожен клас обрав для себе особливий колір одягу. Так підтримали ідею учнів, батьків, учителів – членів шкільного клубу змін «Рубікон».
Веселка панувала у всьому: Веселкова перекличка і кричалка, Кольорова руханка і Райдуга побажань добавляли усім позитиву, радості та святкового настрою. Для гості свята, справжнього друга школи, завідуючої методичним кабінетом міськво Строкань Наталії Василівні склала Веселкового вірша вчителька школи Максименко Надія Василівна.
Особливий колір – білий – обрали для себе одинадцятикласники. Адже він символізує свободу можливостей і початок усього. Тому діти подарували їм веселу, барвисту веселку, намальовану на асфальті. Щоб відчути її тепло, випускники стали навколо неї, почули особливі побажання від кожного кольору: щастя, успіхів, любові, мудрості. Різнобарвні кульки-мрії злітали в небо
«Там, де веселка кольорами грає,
І здійснення всіх мрії їм обіцяє…»
Подарунком для усіх присутніх став танцювальний флешмоб у виконанні учнів 11 класу. Під Веселковою аркою вони першими зайшли до школи на свій останній урок. Веселкових, радісних, несподіваних і веселих усім життєвих стежин!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).