14 лютого у залі МБК було надто людно, на сцені обирали ідеальну пару міста, серед числа тих, кого пов’язала не лише доля та печатка у паспорті, а й справжні почуття. Родини, які брали участь у конкурсі, мали різний подружній стаж: від трьох до тридцяти років. Змагалися за романтичну вечерю у кафе-барі “Берлога”, подарунки від Благодійного фонду “Разом” мецената Людмили Русаліної та депутата обласної ради, голови Аграрної партії Черкащини Віктора Полозова.

Учасники конкурсу Мозгові Леся та Андрій, Боченкові Неля та Євген, Міхновські Оксана та Петро, Коновали Ніна та Олександр, Мірошники Анастасія та Олександр, Кроха Олександр та Олена пройшли ряд випробувань: чоловіки вчилися робити зачіски, а дівчата зашнуровувати берци, розуміти один одного по губам та підказкам, читати вірш у ролях та визначати категорію продукту за назвою. Глядачам теж не доводилося сумувати вони р’яно підтримували пари-учасники, підспівували місцевим артистам та брали участь у інтерактиві з залом. Цікаво, що в цей день золотонісці, які прийшли на захід, утворили велике імпровізоване серце зі ста маленьких сердечок.

Найспритнішими у змаганнях стала пара Олександра та Ніни Коновал. Окрім подарунків від Благодійного фонду “Разом”, Аграрної патрії та депутата облради Віктора Полозова, пара мала можливість поїхати на романтичну вечерю комфортабельним автомобілем, що безкоштовно надало таксі “Пілот”.

У вітальному слові до присутніх міський голова Віталій Войцехівський подякував учасникам за щирість емоцій, а усім присутнім побажав щирого кохання, злагоди у родинах та миру.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).