Сьогодні зранку в Золотоноші відбулася мистецька подія. У колишньому приміщення станції юних техніків (провулок біля ЦНАПу), окрім науково-технічного відділу, відтепер працюватиме галерея «Творча Золотоноша». Унікальність музею полягає в незвичності експонатів, адже тут виставляються картини художників-аматорів Золотоноші. Всіх тих, хто малює у вільний час, вишиває картини бісером чи займається скульптурним валянням. Враження від побаченого – неймовірні! Ще більше подиву викликають люди, які створювали шедеври, адже це ті золотонісці, яких ми зустрічаємо на вулиці щодня. Вони працюють продавцями в магазині, зводять будинки чи «глибокі» пенсіонери. Але результати їхньої мистецької роботи – неперевершені! Це насолода для очей і відпочинок для душі! А ще перебуваючи в наскільки творчій атмосфері апріорі хочеш зануритися в неї глибше і спробувати самому творити. Саме на цей потяг і чекає від відвідувачів енергійна і непосидюча Валентина Стеблина і запрошує всіх на майстер-класи: дорослих, пенсіонерів, вихованців садочків і учнів шкіл. 


Урочисто зранку креативну майстерню відкрив міський голова Віталій Войцехівський, заступник міського голови Мар’яна Ніщенко, секретар міської ради Наталія Сьомак, директор будинку дитячої та юнацької творчості Олександр Омельченко та золотоніські любителі мистецтва.
Відвідати галерею можна з понеділка по п’ятницю, з 8 до 17-ої години. Тут вас завжди чекатимуть з теплими обіймами і творчими ідеями!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).