13 квітня зранку золотоніські медики взяли мазки з горла та носа у  осіб, котрі мали контакт з 64-річною жінкою, у якої 11 квітня лабораторно підтвердився результат на коронавірус.

За словами старшої медсестри амбулаторії №3 КП «Золотоніський міський центр медико-санітарної допомоги» Людмили Клименко, бригада у складі водія Володимира Сіроштана та медичної сестри Раїси Головньової таке завдання виконує вже вдруге. Вперше таку процедуру вони виконували 2 квітня. Тоді жодна з підозр у 5 золотонісців не підтвердилася.

– Для убезпечення самих медиків та підозрілих контакторів ми ретельно виконуємо усі затверджені протокольно інструкції. Поверх звичного медичного костюму вони вдягають одноразовий захисний комбінезон, маску-респіратор, одноразову маску, захисні окуляри, бахіли, рукавиці високі і рукавиці одноразові. Одноразовий одяг – маску і рукавиці – після контакту з кожною особою знімають. Він збирається, дезінфікується та утилізується. Аналізи ця ж бригада відвозить у Черкаський лабораторний центр. Результати отримує головна медична сестра нашого підприємства, – пояснила Людмила Миколаївна.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).