9 травня відбувся тренінг з ефективної комунікації зі службами міста Золотоноші «Як дізнатися те, що вас цікавить?». Організатором заходу стала редакція газети «Златокрай», захід модерувала журналістка видання Вікторія Горобець, про це пише Золотоноша. City.

У рамках заходу ми повідомили містян та гостей нашого міста, де оперативно дізнатися інформацію, куди звернутися за допомогою. Також розглянули ситуативний кейс «Я в незнайомому місті» і надали алгоритм дій при подібних ситуаціях в реальному житті. Якщо Золотоноша дійсно стала незнайомим місцем для вас ви можете переглянути наш онлайн-довідник за посиланням.

Для закріплення знань були проведенні спеціальні вправи основною метою яких було подолання негативного досвіду комунікації зі службами і формування навичок ефективного спілкування.

Також ми нагадали про історію жительки Золотоноші Ніни Миколаївни, яка звернулася до редакції з бажання, щоби комунальні служби встановили додаткову лавку для відпочинку. «Златокрай» переказав це прохання заступнику Золотоніського міського голови Олександру Флоренку і за два тижні працівники ПП «Базис Плюс» під очільництвом Олени Козлової облаштували два місця перепочинку для людей.

Отож, якщо ви маєте питання або проблеми, які вас турбують, можете заповнити онлайн-форму для запитів або пишіть у соціальні мережі.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).