Тільки відійшовши від викрадених петуній з клумб, знову спостерігаємо прояв вандалізму наших жителів. У той час як наші захисники віддають своє здоров’я та життя, виганяючи окупантів з України і рятуючи її від мороку «руського міра», деякі наші земляки уподібнюються ворогу, знищуючи те, що для загального блага створили люди.

Чи не кожного року в нашій громаді трапляються випадки умисного псування громадського майна: лавок для відпочинку, обладнання дитячих та спортивних майданчиків, спортивних споруд, парканів, квітників тощо. Здається, вандалам байдуже, що руйнувати. А комунальним службам міста доводиться витрачати чимало зусиль і коштів на його відновлення.

– Питання псування елементів благоустрою дійсно проблематичне, – зазначає очільниця ПП «Базис Плюс» Олена Козлова, – адже такі випадки ми спостерігаємо після кожних вихідних. Тільки-но відремонтуємо – після суботи-неділі знову понівечені гойдалки, елементи скейт-парку та лавки.

Ми живемо в чудовому місті, який є домівкою для кожного з нас. Погодьтеся, що охоплює гордість, коли чуєш від гостей схвальні відгуки про його затишок, незабутню красу та особливість. Тож, знову і знову звертаємось до кожного жителя громади – поважайте людську працю та підтримуйте порядок благоустрою громади!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).