У Золотоноші урочисто зустріли зенітний ракетний полк повітряного командування «Центр», який повернувся з району виконання бойового завдання Операції Об’єднаних Сил.
До 2014 року полк дислокувався та обороняв повітряний простір Донеччини. З перших днів збройної агресії російської федерації особовий склад полку виконуючи поставлені завдання за призначенням став на захист територіальної цілісності України.
Протягом останніх шести років військовослужбовці частини з честю та гідністю виконують відповідальні завдання, на їх рахунку знищено понад 25 ворожих безпілотних літальних апаратів над територією Донецької та Луганської областей. Варто відзначити, що підтвердженням влучності зенітників є елементи безпілотних літальних апаратів, які знаходяться в музеях частини та повітряного командування «Центр».
З нагоди святкового заходу військовослужбовців привітали Командувач повітряного командування «Центр» генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко, міський голова міста Золотоноша, представники райдержадміністрації, керівники підприємств та організацій міста та району.
Очільник повітряного командування «Центр» побажав воїнам-зенітникам вдосконалення професіоналізму і навченості, мирного неба, міцного здоров’я, сімейних гараздів, вручив особовому складу полку відомчі нагороди та відзнаки Міністерства оборони України.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).