З 1 січня до 30 березня триватиме приписка молоді до призовних дільниць.

Явці на приписку підлягають усі громадяни України чоловічої статі, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2005 року включно.

Також на підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату.

За словами начальника районного територіального центру комплектування  та соціальної підтримки Сергія Польового, процес приписки до призовних дільниць проходить за планом. 17-річні школярі, учні ліцеїв і технікумів Золотоноші до комісаріату приходять вчасно. Для юнаків із сіл громади організовано шкільний автобус.

– Зараз відбувається первинна постановка на військовий облік. З цього дня до 18 років вони вважатимуться допризовниками. З 18 до 27 – призовники. Юнаки за цей час проходять медичну комісію і психологічний відбір. Наступний етап – обстеження хлопців, які мають вади зі здоров’ям, щоб визначитися хто з них придатний до військової служби, – прокоментував Сергій Миколайович.

Минулого року до призовних дільниць із Золотоноші і навколишніх сіл приписали 300 громадян. У 2021 із Золотоніської громади очікують поставити на первинний військовий облік близько 150 осіб.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).