10 серпня у Золотоноші відбулися перші заняття школи танців «Zlatodance» для людей, кому за 40-70. Ініціатором та організатором заходу стала хореограф Золотоніського міського Будинку культури Леся Орленко. А почалося все із дня з фітнесом, який пройшов напередодні на міському стадіоні просто неба. Пише Золото.сіті

Другим кроком стали танці. «Дівчатка, кому за 18», як вони себе називають, зібралися у міському Будинку культури. Своїми враженнями вони поділилися з кореспондентом Золотоноша.City.

Тетяна Говоркова:

– Про заняття дізналася від своїх ровесниць на зустрічі однокласників. Ми зібралися через 44 роки після закінчення Золотоніської школи №2. Дружу зі спортом, займалася легкою атлетикою. Тому думала, що особливих труднощів не виникне. Як я помилялася! Складно. Танці – це пластика, вишуканість. Вони в тандемі з музикою окрилюють, надихають. Вразила атмосфера. Скільки позитиву, усміхнених однодумців! У нас чудовий керівник – молодий, одержимий і толерантний. Ми ще про себе заявимо, ви про нас почуєте на концерті.

Олена Болгова:

– Не жалкую, що прийшла. Рік видався багатим на події – приємні і погані. Та я – боєць, справлюся з усім. Вирішила розпочати з чистого аркуша. Танці організовують, роблять мене швидшою, вправнішою та мобільною. А ще люблю Лесю. Вона – великий молодець.

Леся Шкурко:

– Як давно ми мріяли про такі заняття і про зайнятість тих, хто «забив» на цифри у паспорті. Емоції зашкалюють. Такий адреналін! Дуже вдячна цій дитині, яка реалізовує наші бажання.

Наталія Котишева:

– У цьому році святкуватиму ювілей – 55 років. Та сидіти вдома, без руху, без нових вражень – це не про мене. Маю трьох дорослих внуків. Тому тепер тільки танці. Ходила й на стадіон, на фітнес. Але танці – це інше. А Леся – сам позитив. Дівчинка- золото.

Чого очікувала від першої зустрічі сама Леся і чи справдилися її сподівання – з вуст юної тренерки:

– Я хочу працювати для людей і з людьми. Дуже вдячна міському голові Віталію Войцехівському, який підхопив мою ідею і підтримав. Треба бачити очі, що горять у тих, кому за 40, 50, 60! Скільки енергії, емоцій та позитиву! Це надихає і переконує: ми обрали потрібний напрямок, тож рухатимемося вперед.

Отже, якщо ви готові на приємні творчі експерименти зі своїм тілом, фантазіями і вільним часом, то вас чекають у школі танців «Zlatodance». Безкоштовне навчання проходить без попередньої підготовки, «з нуля». Все, що потрібно від вас, – взяти із собою відповідну форму. Головне, щоб почувалися у ній комфортно.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).