Золотонісці розпочали святкування найголовнішої дати країни – Дня Незалежності. Міські очільники, депутати міської ради, представники підприємств, учстанов та організацій міста долучилися до святкової ходи та мітингу у парку імені Тараса Шевченка.

До присутніх із вітанням звернувся міський голова Віталій Войцехівський. Він наголосив, що у цей день варто думати про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією та згадувати тих, хто виборює мир для нашої незалежної держави. Насамкінець мер міста нагородив за особистий внесок у захист східних кордонів України у зоні АТО та з нагоди 27-ої річниці Незалежності України учасників АТО Олега ЧураєваВіктора Марсакова. Подяками Черкаського обласного контактного центру нагородила учасників АТО голова організації Леся Шкурко, а саме – за активну громадську позицію, участь у реалізації важливих соціальних програм та сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві Ігоря Козіка, Олександра МаковецькогоОлександра ТітоваСергія ФесенкаАндрія Дороніна. Хвилиною мовчання присутні віддали шану героям, які не повернулися додому.

Під час святкування у парку розташувалися виставки митців декоративно-ужиткового мистецтва, любителі шахів, фотозони та розваги для малечі. Концертна програма за участю найкращих колективів міста триватиме до 19:00

Фото “Златокрай”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).