13 червня у приміщенні Золотоніської гімназії ім. С. Д. Скляренка відбулася зустріч керівників провідних підприємств міста. Очільники та представники 15 бюджетоутворюючих підприємств зібралися за одним столом задля спільного вирішення проблем.


Про мету зібрання «Златокраю» розповіла керівник ТОВ ПІІ «Еконія» Ірина Варагаш:
– Сьогодні основне питання – консолідація місцевих виробників. Кожен з них має досвід, певні досягнення, пройшов свій трудовий шлях. Наразі Золотоноша у своєму розвитку набирає обертів та позиціонує себе, в тому числі, і як місто харчової промисловості. Збільшується кількість підприємств, деякі з них нарощують виробництво, при цьому, мають ряд проблем, які краще вирішувати разом. Перше питання – кадровий дефіцит, рівень професійності й взагалі присутність персоналу. Як зробити так, щоб людей було достатньо, щоб вони забезпечили безперебійну роботу підприємства. Дуже хочеться, щоб це були жителі міста чи прилеглих сіл. Сподіваюся, всі разом ми знайдемо спільні рішення наболілих питань. Ось,наприклад, як організувати роботу, щоб люди залишалися на своїй малій батьківщині і бачили перспективу росту й розвитку саме на цій території. Комунікація між технічними службами: головні інженери мають знати одне одного, спілкуватися, щоб в разі чого могли допомогти, поділитися досвідом, виручити. Тепер щодо логістики: можливо, ми консолідуємося, оптимізуємо затрати для підвезення людей з ближніх сіл.
Керівники висловили одностайну думку: щоб люди не маялися по різних світах у пошуках кращого заробітку, потрібно підвищувати рівень заробітної плати. Дивлячись на високі заробітки своїх батьків, перспективна молодь теж залишатиметься у місті, активно розвиваючи і розбудовуючи його.
Підсумком зустрічі стала домовленість про візит 20 червня на Золотоніський машинобудівний завод головних інженерів провідних підприємств міста. Цього ж дня на базі табору «Максимум» буде організована зустріч кадровиків, де вони обговорять питання об’єднання персоналу та їхнього соціального забезпечення. А вже 11 липня на території заводу «Еконія» зустрінуться очільники підприємств для обговорення спільних інтересів та деталей подальшої співпраці.
Для того, щоб бути постійно на зв’язку, керівники вирішили створити чат, де вони обмінюватимуться новинами, пропозиціями та порадами.
– Ініціатором зібрання виступив міський голова Віталій Войцехівський за пропозицією Ірини Варагаш. Вона неодноразово брала участь у подібній групі керівників, але не в нашому місті, і запропонувала цю тенденцію у Золотоноші. Зустріч сподобалася всім. Учасники визнали, що давно хотіли поспілкуватися, і кожен солідарний з думкою, що такий формат давно назрівав і на сьогодні є дуже необхідним, – прокоментував зустріч головний спеціаліст управління економіки міськвиконкому Вадим Дзюбан.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).