2 березня розпочався сезон асфальтування золотоніських вулиць. Цього дня дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» запломбували ямки на вулиці Шевченка, використавши 2 тонни асфальту. А вже 3 березня зранку розпочали латати покриття на вулиці Новоселівська − від вулиці Обухова до вулиці Шевченка. Згодом техніка переїхала на Черкаську. Пише Золотоноша. Сіті.

Варто зауважити, що для ямкового, або ж як його ще називають, поточного ремонту, необхідна стала температура повітря, налагоджена робота асфальтного заводу, повний штат працівників дорожньої бригади. Орієнтовно цей процес стартує не раніше квітня. Але ж покриття, яке після зимового періоду перебуває у поганому стані, чекати не буде. А через вранішні весняні морози і денні плюси асфальт вищерблюватиметься ще більше, додаючи нервів водіям, клопоту господарським службам, збільшенню витрат з міського бюджету.

Тож, зважаючи на усі ці чинники, у Золотоніській громаді практикують тимчасове лікування міських доріг. З цією метою управління житлово-комунального господарства закупило 8,7 тонн холодного асфальту. Ще у січні при плюсових температурах дорожники ПрАТ «Золотоношарембуд» використали 1,2 тонн суміші для ремонту вулиці Шевченка. Наразі ці роботи відновлені.

− Працювати за технологією холодного асфальтування за таких погодних умов ми можемо лише у першій половині дня, − поділився із Золотоноша.City директор приватного товариства Володимир Клімов. – Об 11 годині, коли піднімається сонце, і сніг починає активно танути, дорожня бригада припиняє роботи через надмірну вологу.

У планах золотоніських комунальних служб – використати решту заготовленого холодного асфальту для ремонту найпроблемніших ділянок вулиць, якими пролягають маршрути громадського транспорту.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).