Як повідомила Золотоноша.City директорка комунального підприємства «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариса Насальська, центр вакцинації на базі четвертої сімейної амбулаторії розпочав свою діяльність.

Лариса Олександрівна зазначила, що наданий нею графік чинний лише на один тиждень, а затим – його видозмінять. Отож, вже із 16 до 19 червня включно з 9:00 до 16:00 кожен охочий може відвідати пункт для проходження процедури щеплення вакциною CoronaVac.

Загалом для зручності пацієнтів центр розрахований на роботу у вихідні дні, проте нинішній тиждень, через свято Трійці, став винятком.

– Запрошуємо усіх бажаючих золотонісців. Вакцина − однодозна, себто не потрібно чекати, доки збереться гурт людей для відкоркування ампули: прийшли, щепилися і можете вдихнути на повні груди, бо тепер ви захищені від Covid-19, − сказала Лариса Насальська.

Слідкуйте за нашим сайтом, аби отримати актуальну інформацію про подальші зміни у розкладі роботи центру вакцинації, щойно така з’явиться.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).