Традиційний волейбольний Суперкубок пам’яті легендарного тренера ВК “Златогор” та вчителя третьої школи Анатолія Адаменка відбувся 9 березня в спортивному залі цього ж навчального закладу. Вихованці відомого спортивного діяча цього дня грали за обидві команди, котрі змагалися за трофей. Виборювали Суперкубок збірні Золотоноші та Золотоніського району.

З рахунком 3:0 перемогла команда міста, а в її складі участь у грі брав також син Анатолія Адаменка. Перші дві партії минули у напруженій боротьбі, а на третю моральних сил у збірної району трохи не вистачило.  Відвідала і родина легендарного тренера, в тому числі і його поважного віку матір. 

Як відомо, Суперкубок, як зазвичай, став для місцевих поціновувачів завершенням волейбольного сезону в місті. Тиждень тому був проведений останній тур регулярної першості на призи газети “Златокрай”. Як повідомляє громадсько-політичне видання, саме на цей ігровий день припала головна битва першості. За “золото” змагалися “Статус” та “Маяк” із Піщаного. Впевнену перемогу здобули міські спортсмени, яких очолює директор ДЮСШ Богдан Артеменко. Їм і дістався головний приз – Кубок та чемпіонські нагороди.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).