Указом Президента України Володимира Зеленського орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджено юного золотонісця Дмитра Миронова-Гальченка. Державну нагороду сьогодні, 7 квітня, у залі засідань міської ради вручили рідним загиблого Героя.

На зустрічі, яку організувала секретар міської ради Наталія Сьомак, зібралися  також люди, котрі супроводжували життєвий шлях Дмитра – працівники служби у справах дітей, класні керівники, заступник директора з виховної роботи, директор золотоніського коледжу ветеринарної медицини та директор санаторної школи-інтернату.

«Завжди спокійний та врівноважений, надзвичайно щирий та добрий. Завжди першим відгукувався на допомогу. Він був, як сонячний промінчик у нашому класі, який намагався зігріти кожного своїм теплом. Таким він назавжди залишиться у наших серцях», – згадує свого учня класний керівник Оксана Дробітько.

Як зазначив новопризначений директор ВСП “Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ” Іван Жало, Дмитро впевнено зробив свій вибір змінити професію та вступити до лав ЗСУ, як справжній чоловік. Так сталося, що через місяць його військової служби розпочалася війна. Він гідно стояв на лінії оборони до останнього.  За дорученням педагогічного колективу та групи Іван Іванович вручив квіти найріднішій жінці загиблого.

Запрошений з військового комісаріату Олександр Козицький надав честь народному депутату України Віталію Войцехівському вручити державну нагороду мамі та брату загиблого військового. Перший заступник міського голови Олег Масло та заступник міського голови Олександр Флоренко подарували квіти мамі Лідії та потиснули руку майбутньому рятівнику, брату Вітасу.

Держслужбовці висловили щирі слова подяки та шану мамі захисника за виховання справжнього Героя, готового віддати своє життя, захищаючи свободу та незалежність нашої країни. Подвиги та імена наших захисників навіки залишаться в пам’яті українців.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).