Золоті орли за гендерну рівність.Таку назву носить проект, який стартував на базі ЗОШ № 6. Молодіжний проект буде реалізовуватися у місті за підтримки Корпусу Миру США у партнерстві з адміністрацією школи та служби у справах дітей, молоді та спорту. Вже рік у ЗОШ № 3 працює волонтер Корпусу миру США. Вона вже стала справжнім членом колективу школи. Разом з учнями волонтерка ініціювала проект, спрямований на створення нових можливостей для молоді.

Вже розпочалися перші тренінги у рамках проекту. З учнівською молоддю працюю психолог та голова ГО «Жіночий простір» Ольга Котюн, з педагогічним колективом – Людмила Пона, тренер програми «Партнерство кожній дитині».  На зустрічах піднімаються актуальні питання протидії гендерній дискримінації, проявам боулінгу та насильства.

Також у рамках проекту шкільний колектив обрав символ школи – більшість учнів та педагогів проголосували за «Золотого орла», який буде розміщений на спортивній формі для хлопчиків та дівчаток, яку планують придбати. Також на базі школи запрацює гурток черлідерів, команда яких також отримає сучасну форму.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).