18 січня відбулися анонсовані напередодні громадські слухання щодо підвищення перевізником тарифів на проїзд. На зібрання прийшло 5 осіб.

Нагадаємо, що перевезенням у Золотоноші займається єдине підприємство ПрАТ «Золотоніське АТП 17112». У місті діє 5 маршрутів. Ціна квитка – 7 гривень.

– Підприємство подало свої розрахунки на новий тариф, згідно з якими ціна на квиток має коштувати 12 грн 65 коп. Ми місяць вели переговори, шукали шляхи зниження ціни. Провівши останні розрахунки затвердили тариф у 10 гривень. Нові ціни почнуть діяти з 1 лютого, – розповіла начальниця відділу прогнозування та розвитку громади Вікторія Остроглазова. –  Варто зазначити, що у місті збережено пільгові перевезення. У багатьох тотожних містах таких безкоштовних поїздок вже немає.

За словами директора підприємства-перевізника Петра Малишка, збільшення тарифу пов’язане із ростом цін на паливно-мастильні матеріали, енергоносії та обслуговування транспорту.

У присутніх містян виникло питання стосовно перевезення дітей. Минулого року для учнів 1-4 класів діяла знижка на проїзд 50%. За словами Вікторії Володимирівни цього річ школярі теж зможуть скористатися пільгою. Проїзні квитки для дітей батьки зможуть оформити на підприємстві перевізника.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).