Мета програми – підвищення кваліфікації фахівців молодіжної сфери в умовах децентралізації задля підвищення ефективності розробки та реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях. Базовий тренінг – перший навчальний рівень програми «Молодіжний працівник».

Участь у базовому тренінгу взяли лідери та активісти громадських організацій, які працюють з молоддю (представники учнівського та студентського самоврядування, волонтери Молодіжного центру), а також працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю (учителі з Коробівки, Кропивни та Благодатного)

Під час тренінгу учасники отримали стимул для розвитку компетенцій молодіжного працівника  та визначили свій власний шлях розвитку. Дізналися, що таке молодіжна політика та що з нею відбувається в Україні. Який зміст молодіжної роботи, чим вона особлива, чому важливо робити акцент на участі і залученості молоді, що означає бути молодіжним працівником в громаді, та як розвинути власні компетенції в молодіжній роботі.

– Це були насичені три дні, із професійними тренерами, приємними учасниками, а також із корисною інформацією про молодіжну політику, про те, яким повинен бути молодіжний працівник. Здобуті знання – дуже важливі для мене. Радію, що мала змогу долучитись до тренінгу  -, ділиться враженнями учасниця, Вікторія Калінченко учениця СШІТ № 2, президент Ліги старшокласників Черкащини.

Організатори заходу  ММГО «Центр розвитку молоді». Тренери: Олена Левченко (директорка Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру) та Анжела Тимченко (директорка Ніжинського молодіжного центру).

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).