У Золотоноші запускають безкоштовні заняття танцями для людей старшого віку. Мова йде про групи учнів віком від 40 до 70 років. За словами керівниці гуртка Zlatodance Лесі Орленко приМіському будинку культури стартують такі танцювальні групи. “Йде набір старшої групи, адже танець – це мистецтво, здатне змінити на краще Вас. Заняття танцями для дорослих допоможуть Вам розкрити свій творчий потенціал і підвищити самооцінку. Почати танцювати ніколи не пізно – в цій сфері вік дійсно не має значення. У Вас обов’язково вийде досягти висот в цьому мистецтві. Тут Ви можете познайомитися з різними напрямками танців, представленими в Zlatodance.
Школа танців Zlatodance – це навчання без попередньої підготовки, «з нуля». Заняття підходять для будь-якого віку, типу статури і музичного смаку. Від Вас буде потрібно тільки взяти з собою відповідну форму. Головне, щоб Ви відчували себе комфортно. Якщо Ви не впевнені, яку форму краще вибрати, я завжди зможу прийти вам на допомогу. Якщо ви хочете навчитись танцювати, чи вдосконалити свої навики, вам саме до нас”, – говорить дівчина.
Танцювальні тренування будуть проходити у Міському  будинку культури, в понеділок-17:00 та четвер-17:00. Розопочнуться тренування з 10 серпня . Заняття безкоштовні.
Більше детальна інформація за номерами:
380687501066
380630254419-Леся

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).