Спортсмени восьми волейбольних команд Золотоніщини зустрічалися на паркеті майданчиків у гімназії ім. С. Д. Скляренката зош №3. За спортивним календарем минуло 5 ігрових днів шостого турніру на призи друкованого видання «Златокрай», який стартував 29 січня.  Про хід турніру розповідає видання Золотоноша.City.

Відкрити рахунок заліковим балам випала честь студентам «Алюру» та волейболістам з Деньгів. Сільські спортсмени у всіх партіях були набагато переконливішими і рахунок це підтвердив: 3:0. Цього ж вечора новодмитрівський «Прайм» завдав поразки команді Григорія Ілляшенка «Гімназія» з таким же рахунком.

В останній день січня «Маяк» під очільництвом Олександра Шевченка обіграв «Гімназію» – 3:0. Деньгівчани з новодмитрівцями свою зустріч відклали.

Понеділок 3 лютого став фартовим для студентів ветеринарного коледжу, які «пощипали» титулований «Маяк». Молодіжна команда Давида Струтина неочікувано, всупереч всіляким прогнозам, у першій партії обіграла піщанців. Такий поворот ошелешив усіх – як гравців, так і вболівальників. Змусив зібратися досвідчених піщанців, які у молоді не вбачали особливих суперників. Поєдинок завершився на користь «Маяка» – 2:1. Однак, цей результат сплутав усі карти подальшого розподілу призових місць.

Студенти у цьогорічному турнірі демонструють вагомі результати. Вже 5 лютого відбулася зустріч «Гімназія» – «Алюр», де молоді спортсмени вирвали перемогу в одній з трьох партій – 1:2. Піщанці «Маяка» завдали поразки СК «Деньги» – 3:0.

Останній ігровий день минулого тижня звів на паркеті команду Григорія Ілляшенка «Гімназія» та Олександра Cергієнка «Деньги». Результат – 2:1. «Статус» Богдана Артеменка впевнено обіграв волейболістів табору «Мaximum» (капітан Олег Горяченко) – 3:0.

Сьогодні ввечері, 10 лютого, ігри відбудуться у спортивному залі зош №3. Волейбольний вечір о 18.30  розпочнуть титулований «Статус» та студентський «Алюр». А потім на паркет вийдуть одвічні суперники – «Маяк» Олександра Шевченка і «Прайм» Степана Семенка. Зустріч обіцяє бути напруженою і цікавою, бо піщанцям за всяку ціну потрібна чиста перемога. Цього новодмитрівці їм пообіцяти аж ніяк не можуть.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).