Нагадаємо, що на минулому тижні на засіданні комісії з питань захисту прав дитини заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко ініціювала проведення рейдів, щоб більше дізнатися, як підлітки проводять вільний час. У ході рейду зверталася увага на час перебування неповнолітніх на вулицях у вечірній час без супроводу батьків, на виявлення фактів незаконного продажу, розпивання спиртних напоїв підлітками та куріння у громадських місцях. І вже під час першого рейду було виявлено кілька правопорушників та поліцією складено протоколи.

За словами заступника міського голови Мар’яни Ніщенко, 17 червня служби міськвиконкому спільно з поліцією провели черговий рейд щодо відпочинку неповнолітніх у вечірній час. І поки одні представники молоді дивилися вуличне кіно у парку відпочинку, інші – у Меморіальному парку розпивали алкогольні напої, за що і отримували протоколи. Загалом патрулювали парки, площу, місця біля АТБ та ЕКО-маркету, заклади громадського харчування, двори багатоповерхівок по вулиці Шевченка та у районі РМЗ. Рейди тривають.

Як зазначає Мар’яна Едуардівна, рейди триватимуть і не лише в центральній частині міста. “Зрозуміло, що повідомляти про проведення рейдів ми не будемо, але закликаємо молодь дотримуватися правопорядку і не забувати, що за порушення передбачена відповідальність,” – додає заступниця міського голови.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).