Постсвяткові дні для місцевих обранців Золотоніської громади стартували з позачергової сесії, що відбулася о 9 годині. У зібранні взяли участь 20 депутатів. На порядок денний було винесене єдине питання: внесення змін до міського бюджету, а саме «Реконструкція незавершеного будівництва критого басейну гімназії ім. С. Д. Скляренка». Пише Золотоноша.Сіті.

Як повідомив Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський, басейн у гімназії – серед об’єктів, які пройшли погодження на виділення коштів з Державного фонду регіонального розвитку. Подальша процедура – підписання документів. Під виділену державою суму – оголошення тендерної процедури.

– Тішить те, що справа зрушила з мертвої точки на початку року, а не в липні-серпні, коли кошти для будівництва, буває, надходять у кінці листопаду, і до завершення поточного року не встигаємо провести запланованих робіт, − сказав Віталій Войцехівський. – Для реконструкції басейну у 2021 році ми передбачили у бюджеті 1,5 млн гривень. Але ще потрібно додатково виділити 566 тисяч гривень, щоб усі формальності з нашого боку були виконані.

Під час голосування 20 золотоніських депутатів були одностайними у своєму рішенні і підтримали виділення додаткових коштів. Однак Олексій Слюсар, Юлія Зінченко та Володимир Бамбула поставили кілька питань, які їх цікавили.

Зокрема, наразі з міського бюджету на будівництво басейну вже витрачено більше 3 млн гривень.

– Басейн буде дворівневим. Його максимальна глибина − 1,45 м. Глибина води регулюється відповідно до віку відвідувачів, − уточнив перший заступник міського голови Олег Масло. – Для дітей віком до 10 років глибина буде 60 см на вищому рівні і 90 − на другому, нижчому.

Відвідувати басейн зможуть учні усіх шкіл громади.

Задля цього буде складено графік, планується на уроках фізкультури запровадити плавання.

Директор гімназії Любов Денисюк запросила колег відвідати будівництво і пересвідчитися на власні очі, який об’єм робіт вже виконано.

Насправді зроблено чимало, − додав Віталій Войцехівський. – Можливо, усіх робіт відразу й не помітно. Підведені усі необхідні підземні комунікації, облаштовано пандус, закуплено вітражі та плитка для облицювання підлоги. Але ще треба закупити обладнання для очищення води, для вентиляції тощо.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).