23 червня на засіданні сесії Золотоніської міської ради для будівництва майданчику для занять екстремальними видами спорту депутати виділили земельну ділянку площею один гектар біля річки Золотоношка, навпроти дитячо-юнацької спортивної школи. Нині там, на самовільно зайнятих ділянках, містяни вирощують садовину. Золотонісцям не варто хвилюватися: цьогорічний урожай вони встигнуть зібрати. Про це на своїй сторінці повідомляє інтернет-видання Золотонош.City

В наш час, екстримальні види спорту набувають все більшої популярності серед дітей та молоді. Але, на жаль, спеціалізованих майданчиків для занять у нашому місті немає. Щовечора любителі екстриму гасають на площі Героїв Майдану у центрі міста, облюбувавши для розгону вимощену бруківку, а для стрибків – сходи. Часто їх можна побачити біля фонтанів, на центральній алеї, на східцях по пагорбу поруч з пам’ятним знаком «Танк».

У Золотоноші є багато перспективних спортсменів, яким немає де тренуватись і вони вимушені відточувати свою майстерність у непристосованих для цього місцях. З метою убезпечення занять підлітків цими видами спорту та збереження архітектурних об’єктів міста, керівництво Золотоноші вирішило побудувати сучасний скейт-парк.

Кошти для придбання розгінок, пірамід та фанбоксів надійдуть з державного бюджету.

Спеціалізований майданчик – це  пропаганда здорового способу життя , забезпечення молодих спортсменів якісним місцем для тренувань. Також  у такому скейт-парку можна проводити регулярні змагання, що збільшить популярність міста серед спортсменів-екстрималів. Скейт-парк – це можливість відірвати підлітків від гаджетів та диванів і заохотити до живого спілкування. Тому будівництво скейт-парку – це вклад у здоров’я та правильний розвиток підлітків нашого міста.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).