Сплачувати за комунальні послуги онлайн, користуватися соцмережами та мобільними додатками навчають пенсіонерів у Золотоноші, що на Черкащині. Курси “Користь смартфона” стартували на початку лютого. Нині їх відвідують 25 учнів поважного віку. Повідомляє суспільне

“Спілкування за допомогою смартфону” – тема сьогоднішнього заняття. Викладає курси вчителька інформатики Валентина Заіка: “Звичайним школярам не так страшно, як тим, хто доросліше. Тих треба зупиняти, а цих треба трохи підштовхувати”.

Додавати і видаляти контакти з телефонної книги вчиться сімдесяти п’яти річний Микола Слоквенко. Чоловік у колишньому – зв’язківець, каже: “Просто треба сісти і розібратися, а так складного мабуть потім не буде”.

У Золотоноші пенсіонерів навчають користуватись смартфоном

У Золотоноші пенсіонерів навчають користуватись смартфоном

Аби краще запам’ятовували, говорить викладачка, після лекційної частини учні практикуються. Наступне завдання – написати повідомлення – смс.

Людмила Мельниченко вперше пробує набрати повідомлення. Каже, телефон їй подарували діти. Про те, що повернеться за парту, аби опанувати гаджет – раніше й подумати не могла, розповідає: “Дуже позитивні емоції, всі навчаються, я тут не одна така. Знати щось нове – завжди корисно. Тим паче, люди кажуть, що невдовзі вся країна буде у смартфоні. В цілому все відразу запам’ятовується, але це стара звичка, записав – так ніби надійніше”.

У Золотоноші пенсіонерів навчають користуватись смартфоном

У Золотоноші пенсіонерів навчають користуватись смартфоном

Про набір на курси у соцмережах прочитала Наталія Лада. Жінка користується смартфоном п’ять років, додає, опанувала не всі його функції: “Підключення до Інтернету, вай-фай, як це все зробити, поповнення, додатки нові загружати, як чистити”.

Якщо попит на такі курси буде – у місті готові організувати наступний набір, – говорить заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко: “Ми подивимося, що нам вдасться зробити з ними – цей банкінг і комунальні послуги, діджиталізація. Дуже великий попит на комп’ютерні курси, на першому занятті просили ще курси англійської мови ”.

Домашнє завдання для учнів поважного віку – створити групу у Viber, щоб домовитися там про наступне заняття.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).