20 листопада у міському Будинку культури, з дотриманням усіх карантинних вимог, відбулося друге пленарне засідання першої сесії Золотоніської міської ради. Вдруге депутати зібралися, щоб обговорити організаційні моменти своєї подальшої роботи. Пише Золотоноша.Сіті

Перед обговоренням порядку денного голова Золотоніської міської територіальної виборчої комісії Максим Кириченко поінформував присутніх, що останні обрані 5 депутатів міської ради 16 листопада подали до ТВК заяви для реєстрації. Комісія своєю постановою визнала повноваження депутатів: Сергія Сала, Анатолія Ярмоли, Анатолія Марченка, Юлії Зінченко та Дмитра Манжари. Голова ТВК принагідно вручив їм депутатські посвідчення.

Після цього депутати приступили до реалізації порядку денного. Обрали та затвердили лічильну комісію у складі Валентини Боченкової (голова), Оксани Гіщиної та Андрія Штанька. Одностайно схвалили регламент міської ради, додавши поправки згідно з чинним законодавством і розпочали формування виконавчого комітету.

Отже, першим заступником міського голови затверджено Олега Масла. Як сказав Віталій Олександрович, окрім питань діяльності виконавчих органів ради перший заступник займатиметься ще й питаннями агропромислового комплексу та економіки. 23 депутати із присутніх 26, включаючи і головуючого, проголосували ще за двох заступників міського голови – Мар’яну Ніщенко, яка відповідатиме за гуманітарну сферу, та Олександра Флоренка, який опікуватиметься комунальними питаннями. Підтримали і кандидатуру керуючої справами міської ради – Оксани Шакури.

Згідно з чинним законодавством таємним голосуванням депутати обирали секретаря міської ради. Претенденткою була Наталія Сьомак. Вона отримала підтримку 20 депутатів і вже вдруге обійматиме цю посаду.

З-поміж іншого на засіданні затверджено положення про постійні депутатські комісії міської ради. Місцеві обранці дійшли згоди, що у міській раді їх буде 5. Проголосували і за їхній персональний склад. Так комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та розвитку територій очолив Роман Кузьменко; з питань фінансів, цін, побутового та торговельного обслуговування, господарської діяльності – Вікторія Остроглазова; комісією з питань будівництва, землеустрою, житлово-комунального господарства, благоустрою та навколишнього середовища довірили керувати Миколі Зорі; з питань розвитку підприємництва, промисловості, транспорту та зв’язку − Олексію Слюсарю, а з гуманітарних питань – Любові Денисюк.

На цьому порядок денний другого пленарного засідання вичерпано. Його конструктивній роботі передувала копітка праця робочої групи, якій вдалося знайти компроміс у всіх спірних питаннях. На наступному засіданні депутати запланували ухвалити положення про старост і обрати їх, обговорити і прийняти рішення з актуальних питань і, насамперед, що стосуються медичної сфери.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).