Зелена ділянка біля фонтанів на золотоніському Садовому проїзді – традиційне місце зустрічі та відпочинку для містян. Серед головних переваг – постійне джерело води, що додає прохолоди у шалену літню спеку. Для кращого антуражу, традиційно, в теплий період року встановлювали спеціальні вертикальні клумби. Цього ж року працівники ПП “Базис плюс” вкотре здивували та порадували містян новими квітковими композиціями. Довкола фонтанів вони облаштували металеві конструкції на яких встановлені вазони з петуніями.

Це не єдиний квітковий сюрприз для містян, також комунальники на чолі з Оленою Козловою презентували новий креативний проєкт: повністю оновлену квіткову зону у центральній частині парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка –  “музичну” клумбу.

Опікуються цими клумбами (як і рештою квітів у місті) майстрині із підприємства “Базис Плюс”, котре, власне, й відповідає за благоустрій у нашому квітучому місті. Нові квіткові композиції потішать перехожих та стануть черговими фотозонами для містян.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).