У період пробудження природи після зими, коли приходить весна і з’являються перші квіти, всі ми відзначаємо свято весни та ніжності – 8 Березня. У цей день ми вітаємо своїх мам, бабусь, сестер, колег… Тих, хто поруч з нами, і тих хто далеко від нас. Цьогорічна весна порадувала представниць кращої половини людства теплими сонячними днями. Жінка… Вона сама – як весна: сонячна, світла, життєрадісна, яскрава, справжня.  І все прекрасне на землі від жінки, від її любові.

З цього приводу сьогодні в Золотоніському міському будинку культури відбувся святковий концерт «Талановиті родини». Цьогоріч він був особливим і зворушливим, тому що незабутні хвилини радості та усмішок дарували творчі золотонісці разом зі своїми родинами. 8 Березня несе у світ ніжність та красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Саме тому побажання, привітання, всі найкращі слова світу лунали на адресу жінок.

Концерт відбувся у теплій святковій атмосфері, адже присвячувався жінці, яка, як і весна, зігріває душі та благословляє світ на добро. Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро даруючи кожному з аристівх оплески. Серед них – тріо Пузєєвих, сестри Ніщенко-Лазарєва, Світлана Величко з Сергієм Шепелем, Євгеній Гонза з донькою Софією, циганський ансамбль «Аме рома», Вікторія Бузинська з Анною Восколович, Олексій та Вікторія Журавльови, родина Слабінських, Олексій та Любов Недільки, Анна та Соломія Ноніашвілі, Анна та Ірина Петренки, Мілана та Анна Фоменки, брати Соколенки, брати Юрій та Олександр Филі, Віта та Юля Кошіль.

По завершенню святкового заходу усі учасниці концерту отримали квіти від міського голови Віталія Войцехівського, а наймолодші артисти – солодощі від Благодійного фонду “РАЗОМ” мецената Людмили Русаліної.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).