На сьогодні забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа залишається пріоритетним напрямом діяльності влади, в Україні на законодавчому рівні закріплено обов’язок держави піклуватися про захист житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

У серпні минулого року на засіданні обласної комісії з розподілу коштів субвенції державного бюджету для Золотоноші виділили 1 мільйон 85 тисяч 403 гривні для виплати грошової компенсації трьом особам відповідно до існуючої черги: двом позбавленим батьківського піклування – Світлані Паколь і Катерині Ліснічук та одній дитині-сироті – Артему Романенку по 361 801 гривні кожному. Ці кошти були перераховані пропорційно на їхні карткові рахунки.

Першою щасливою володаркою однокімнатної квартири у лютому стала Світлана Паколь. А нещодавно знакова подія сталася і у житті Катерини Ліснічук, яка була другою у черзі. Обране для дівчини житло службовці з міської ради обстежили комісійно і дали згоду на його придбання. Радості не було меж, коли Катруся у руках тримала ключі від омріяного власного помешкання у рідному місті. Однокімнатна квартира тепер є її власністю.

Як повідомляє видання Золотоноша.City, двічина вдячна всім, хто допомагав та підтримував її до і після отримання квартири. Вона не очікувала, що стільки людей переживають за її майбутнє.

Однокімнатна квартира розташована у м. Золотноша. Є всі необхідні умови для проживання. Помешкання облаштована і вже умебльоване, є ванна, бойлер, туалет – все нове. Щаслива власниця житла дуже задоволена та сподівається на краще майбутнє.

Робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа перебуває під особливим контролем керівництва міста. Відповідними службами проводиться  ряд заходів для максимального забезпечення власним житлом зазначеної категорії осіб.

За підтримки держави, всі діти, на долю яких випало чимало випробувань, отримають житло, та будуть впевненіше почувати себе і будувати плани на майбутнє.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).