Золотоніський Центр надання соціальних послуг не стоїть на місці, а рухається тільки вперед у ногу із сучасністю. Так, у найближчому часі там функціонуватиме справжній дитячий простір з елементами інклюзії для дітей як місцевих сімей, так і внутрішньопереміщених. Тут вони матимуть змогу грати, відпочивати, розвиватися та корисно проводити дозвілля.

– Ми активно включилися в реалізацію нового проєкту «Простір, дружній до дитини», адже забезпечити затишок та комфорт діткам різних категорій для нас це найбільший пріоритет, – коментує начальник Центру надання соціальних послуг Людмила Неліна і додає: – Саме тут діти, які потребують нашої допомоги та уваги, будуть щасливими. Дуже важливо створювати такі простори, щоб відволікти їх від тих страхіть сьогодення.

Фінансування даного проєкту відбувається за рахунок міського бюджету та за підтримки французького гуманітарного фонду «Triangle Génération Humanitaire», попередньо з яким директорка Центру підписала меморандум про співпрацю. Безпосередньо виконавцем робіт є ПП «Енергодім».

За проєктом передбачено перепланування та оздоблення кімнат, оснащення меблями та сантехнічним обладнанням, відновлення інженерних мереж водопостачання, теплопостачання та електропостачання, встановлення пандусу та душової, реставрація сходів тощо. Також будуть облаштовані робочі місця для фахівців: практичного психолога, дефектолога, вчителя-реабілітолога та вихователя.

Сьогодні Людмила Тіборівна разом з електриком, інженером і будівельниками проаналізували об’єм вже здійснених робіт та визначилися з подальшими діями. За словами спеціалістів, процес капітального ремонту може зайняти близько 8 тижнів.

Працюємо далі!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).