Реєстраційний центр з надання послуг у сфері ДРАЦС європейського зразка Open Space з’явився у Золотоноші. Він віднині працюватиме у ДРАЦСі міста Золотоноша. Участь у його відкритті взяли  начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк, начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Нона Корж, міський голова Віталій Войцехівський, заступник міського голови Мар’яна Ніщенко.

Серед основних переваг офісу називають відкритість, швидкість обслуговування та комфортність для людей. Адміністративні послуги тут надаватимуть за принципом «єдиного вікна» та «відкритого простору» ― в максимально короткі терміни та за спрощеною системою обслуговування. Загалом в офісі «Open Space» можна буде отримати 12 ключових послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Зокрема, зареєструвати народження дитини, подати документів для державної реєстрації шлюбу, зміни імені та прізвища, а також повторно отримати документи тощо.

Першим комфортні умови видачі документів випробував міський голова Віталій Войцехівський. За сім хвилин міський очільник отримав документ, оплативши послугу в самому офісі.

Загалом у центрі  можна отримати такі послуги: державна реєстрація народження; видача повторного свідоцтва про народження; видача повторного свідоцтва про шлюб; видача повторного свідоцтва про розірвання шлюбу; видача повторного свідоцтва про зміну імені;
видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження; видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про шлюб; видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про розірвання шлюбу; видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про зміну імені; подача заяви про державну реєстрацію шлюбу; подача заяви про державну реєстрацію розірвання шлюбу;
подача заяви про державну реєстрацію зміни імені.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).