Мова йде про одноразову допомогу військовослужбовцям, які підписують контракт: кожному з них, згідно з програмою, з міського бюджету виділялося по 10 тисяч гривень. Пише Золо.Сіті.

На останньому засіданні другої сесії Золотоніської міської ради VIII скликання у ході розгляду питання, що стосувалося програми підтримки військовослужбовців-контрактників, виникли деякі розбіжності. Бо під час роботи однієї з постійних комісій депутати внесли пропозицію відмінити цю виплату, мотивуючи, що контрактники служать на платній основі, тож погодилися залишити лише проходження медогляду, тобто, оплату медичних комісій. Але була й інша точка зору: зберегти усі виплати воякам, які служать за контрактом. У поточному році на ці потреби з міського бюджету, зі слів Золотоніського міського голови Віталія Войцехівського, було спрямовано 300 тисяч гривень. Наразі ще не всі отримали цю допомогу. Таких назбирається до 30. Але, як наголосив міський голова, її обов’язково виплатять. У програмі на 2021 рік передбачено вже 500 тисяч гривень.

Виступ першого заступника міського голови Олега Масла переконав депутатів, і вони ухвалили позитивне рішення більшістю голосів. Олег Михайлович доводив, що для контрактників – це лише одноразовий стимулюючий засіб. Служать у військовій частині, що розташована у Золотоноші, місцеві жителі. Частина двічі на рік проходить ротацію на передовій, військовослужбовці беруть безпосередню участь у бойових діях, де показують високий рівень підготовки. Тож заслуговують на ці виплати. Інша справа, що таку допомогу мають отримувати ті, хто йде служити не на рік, а щонайменше на два і більше років.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).