23 квітня у Золотоніській територіальній громаді відбудеться загальноміський суботник, приурочений Всеукраїнському дню довкілля.

Суботники минулих років – з архіву “Златокраю”

Місцеві комунальники без надії сподіваються, що під час масової толоки до них доєднаються мешканці Золотоноші, адже своєю щоденною працею вони створюють комфорт, затишок і красу у першу чергу саме для золотонісців.

− Містяни включаються у прибирання, коли наша техніка не встигає за день вивезти непотріб, − розповів директор КП «Міськводоканал» Сергій Кузнєцов. – Тоді довколишні жителі активно починають виносити з дворищ своє сміття і складувати біля куп. Так було після двох суботників, які провели працівники «Водоканалу» біля центрального стадіону «Колос» у Золотоноші. До самих сутінків вантажівки вивозили вирубане гілля. Здійснили понад 12 рейсів. Кілька куп залишилося на наступний день. Та на ранок мешканці з прилеглих домоволодінь назносили старих відер, банок з-під фарби, поліетиленових пляшок, бадилля квітів та іншого дрантя. Комунальники аж за голови схопилися! Довелося організовувати додаткову робочу силу для навантаження.

Як каже посадовець, підсобити не вийшла жодна людина, а поночі спостерігалася повна активізація

Порядок на контейнерних майданчиках залежить від самоорганізації мешканців багатоповерхівок. Саме вони повинні слідкувати і підтримувати наведений комунальниками лад на цих локаціях. Доволі сумна картина спостерігається біля багатоповерхівок №211-А та №148 на вулиці Шевченка. Скільки разів не прибирають комунальні служби непотріб навкруг баків, він однак валяється. Навіть тоді, коли кубові металеві ємності порожні.

На противагу, гарним прикладом може слугувати будинок №247 на цій же центральній вулиці, де містяни огородили майданчик з баками. Тепер ні вітер, ні бездомні собаки і коти не розносять побутові відходи довкола.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).