Як повідомили у КНП «Золотоніська багатопрофільна лікарня», у зв’язку з різким збільшенням рентгенологічних досліджень органів грудної клітини хворим на коронавірусну хворобу і високим навантаженням на медичних працівників та рентгенологічну апаратуру, золотонісцям варто записуватися на обстеження у кабінет №78 через сімейного лікаря та за електронним направленням. Пише Золотоноша.Сіті.

Перевантаження рентгенологічної апаратури приводить до зупинки її роботи і збільшення черги на обстеження.

У кабінеті №78 проводяться обстеження у такі дні та години:

  • з понеділка до п’ятниці − з 11.00 до 16.00,
  • у суботу − з 10.00 до 14.00.

Директор закладу Сергій Примак закликав пацієнтів з розумінням поставитися до прохання та вибачився за тимчасові незручності.

– У зв’язку з тим, що рентгенологічного дослідження потребують люди як з коронавірусною інфекцією, так і амбулаторні хворі, які не мають жодного відношення до цієї небезпечної хвороби, було ухвалено рішення розвести пацієнтів на дві черги, − коментує ситуацію заступник Золотоніського міського голови Мар’яна Ніщенко. – Тому закликаємо і сімейних лікарів, і медичних працівників вторинної ланки, і пацієнтів звернути увагу на новий графік роботи рентгенологічного кабінету.

Людей, котрі хворіють на COVID-19, прийматимуть:

  • у будні − з 11:00 до 13:00,
  • у суботу − з 10:00 до 12:00.

Стосовно тих золотонісців, котрі перебувають на амбулаторному лікуванні, для них рентгенологічні дослідження проходитимуть:

  • у будні − з 13:00 до 16:00,
  • у суботу − з 12:00 до 14:00.

Таким чином, запевнила Мар’яна Едуардівна, планується зменшити навантаження на медичний персонал та обладнання, розвести людей в окремі черги і вплинути на поширення інфекції.

– Принагідно хочу сказати про те, що у ковідному госпіталі Золотоніської багатопрофільної лікарні наразі перебуває 91 пацієнт. Фактично маємо 109 ліжок для таких хворих, а резерв – 105. Кисневими концентраторами, що працюють в інфекційному відділенні дитячої лікарні і терапевтичному, ми забезпечені, їх 146. В інфекційному відділенні поліклініки кисень подається централізовано за допомогою кисневої системи у кількості 21 одиниця, − зазначила посадовиця.

Водночас із 6 ліжок реанімаційного відділення зайняті всі, там перебувають люди на апараті штучної вентиляції легень.

– Дуже просимо наших пацієнтів звертатися до лікарні тільки у разі потреби невідкладної допомоги та убезпечити себе масками, рукавичками, дезінфікуючими засобами. Коли є ознаки ГРВІ, у першу чергу необхідно звертатися до свого сімейного лікаря, а він вже направлятиме на ПЛР-тестування чи швидкі тести. Згідно з Постановою Кабміну та моїм дорученням заборонений прийом у навчальні заклади будь-якого рівня дітей і педагогічних працівників з найменшими ознаками ГРВІ, − наголосила Мар’яна Ніщенко.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).