Наразі мова піде про дві вулиці у селах Золотоніської громади. Староста сіл Кропивна, Щербинівка та Маліївка Олександр Кипич нарікає на скрутну, буквально таки плачевну ситуацію на вулиці Чкалова у Кропивні. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

За його словами, діти не можуть нормально потрапити до школи, дорослі – на роботу. Вулиця потребує ремонту. Аналогічна ситуація і навіть ще гірша у районі Загреблі, що у Щербинівці. Тут дорога пролягає через болото, тому ця ділянка під час опадів не просто проблемна, а фактично відрізана від навколишнього світу.

За словами заступника Золотоніського міського голови Олександра Флоренка, наразі розробляється проєктно-кошторисна документація для будівництва дороги у проблемній зоні, однак надати фінансування на її здійснення стане можливим лише у наступному році.

Аби бодай якось посприяти зменшенню дискомфорту для селян найближчим часом, перший заступник міського голови Олег Масло порадив скористатися підручними матеріалами, щоб максимально безболісно дочекатися слушної нагоди: використати будівельні рештки, асфальтний скол і таке інше. Це має, принаймні тимчасово, зарадити прикрим обставинам. У разі потреби – з технікою пообіцяв допомогти.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).