З нагоди Дня пам’яті та примирення, сьогодні, 8 травня, керівництво міської ради поклали квіти до пам’ятників Небесної Сотні, воїнам АТО та загиблим воїнам і громадянам у Другій світовій війні.

Нині, як і в роки злочинів гітлерівського режиму, наш народ воює з агресором. Однак тепер це – путінська росія, яка говорить про «вирішальний внесок у перемогу над нацизмом росіян». Сьогодні саме рф, увібравши в себе всі злочинні практики нацизму й комунізму, зазіхає на нашу територіальну цілісність і зруйнувала мир у Європі.

Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності. Міць наших Збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини. А наша пам’ять – запорука неповторення жахливих злочинів проти людства.

Вічна і світла пам’ять українським воїнам, як відали своє життя у Другій світовій війні. Пам’ятаймо їхній подвиг і всі злодіяння фашизму. Молимося за наших військових, які борються з російським нацизмом.

ПАМ’ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).